Titles you rated
When Marnie Was ThereRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0