Movies
Ratings
529
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5