Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0