Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The FountainRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0- Van Helsing : The London AggingmentRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0