Movies
Ratings
95
UpRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5