Titles you rated
Big FishRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0