Titles you rated
Pacific RimRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0