Movies
Ratings
50
Red CliffRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0