Movies
Ratings
198
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5