Movies
Ratings
524
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 2.0