Titles you rated
Running TurtleRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5