Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0