Titles you rated
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 3.0
The WaveRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
CarriersRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.5
Brave Hearts: UmizaruRated ★ 4.0- Umizaru 3: The Last MessageRated ★ 4.0
Limit of Love: UmizaruRated ★ 4.0
海猿Rated ★ 4.0