Movies
Ratings
345
Sister ActRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0