Movies
Ratings
184
Extreme JobRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 0.5
Steel RainRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0