Movies
Ratings
407
The GiverRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
TomorrowlandRated ★ 4.5
StardustRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0