Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0