Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5