Titles you rated
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 2.5