Movies
Ratings
225
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Soup and IdeologyRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Jazz on a Summer's DayRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0