Movies
Ratings
88
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.5
DisconnectRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5