Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 4.0
CureRated ★ 5.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 5.0