Movies
Ratings
308
Suddenly SeventeenRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0