Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
AntebellumRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Sea FeverRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
CureRated ★ 3.5- StreamerRated ★ 0.5
The OmenRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.5