Movies
Ratings
292
BuriedRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0