Movies
Ratings
18
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0