Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0