Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 1.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 1.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5