Movies
Ratings
191
AssassinationRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Dangerous MindsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Perfect SenseRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0