Movies
Ratings
113
GladiatorRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0