Movies
Ratings
370
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.5
The Stepford WivesRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 5.0
SpreeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0