Movies
Ratings
100
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 1.0
FriendRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 2.5
Our School E.TRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0