Movies
Ratings
235
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Black DawnRated ★ 0.5
Hello GhostRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5