Movies
Ratings
85
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Tinker TickerRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 5.0
Red LightsRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
Lords of DogtownRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
La maison de HimikoRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 5.0