Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0