Movies
Ratings
307
Man of SteelRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 2.5
CliffhangerRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5