Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0