Movies
Ratings
93
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
MossRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.0