Movies
Ratings
79
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 1.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0