Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Burning ManRated ★ 3.0
The Lost DaughterRated ★ 3.5
FranceRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0