Titles you rated
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0