Movies
Ratings
124
Daylight's EndRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5