Movies
Ratings
128
MelancholiaRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0