Movies
Ratings
239
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0