Movies
Ratings
100
Music and LyricsRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Gangster HighRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5