Movies
Ratings
272
TrainspottingRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0