Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
LegendRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.5
The Great WallRated ★ 2.5