Movies
Ratings
721
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Cold PursuitRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0