Movies
Ratings
793
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5- ChangeRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0