Movies
Ratings
212
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0